O nas

Studio Intro powstało w 1994 roku. Od samego początku jesteśmy firmą działającą na rynku związanym z produkcją materiałów poligraficznych – od projektu do gotowego druku. Początkowo głównym naszym celem było naświetlanie diapozytywów (Computer-to-Film) oraz usługi w zakresie projektowania materiałów reklamowych.

Obecny rynek reklamowo-informacyjny zmienia swoją specyfikę, przechodząc na produkcję krótkich, często personalizowanych, serii. Dlatego więc, w celu zapewnienia naszym Klientom maksymalnie kompleksowej obsługi, jak również sprostania nowym trendom w produkcji materiałów reklamowych, podjęliśmy decyzję o uruchomieniu profesjonalnej drukarni cyfrowej.

Mamy nadzieję, że nasza oferta i wieloletnie doświadczenie wzbudzi Państwa zainteresowanie i zapewni Państwu doskonałą jakość wytwarzanych produktów w możliwie najkrótszym czasie i sensownej cenie.

PRZYSTANEK POLIGRAFIA

Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której warto zaufać. Działamy na rynku Polski od wielu lat. Dla nas klient jest najważniejszy.

Nasze Biuro

ul. Romana Dmowskiego 10BC
80-264 Gdańsk

info@studiointro.pl

+48 533 37 25 64

Projekt i realizacja Internet Media. Wszelkie prawa zastrzeżone.